Loading...

PIELĘGNACJA TWARZY


Kolejność stosowania produktów kosmetycznych podczas codziennej pielęgnacji skóry jest bardzo ważna. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, warto przestrzegać kilku prostych zasad.


 1. OCZYSZCZENIE

  Do mycia skóry warto używać łagodnych kosmetyków (przede wszystkim rano, po przebudzeniu), które nie uszkadzają bariery hydro-lipidowej (bariery ochronnej skóry). Warto wybrać taki produkt, który nie tylko oczyszcza, ale jednocześnie nawilża skórę.
  gentle cleanser 2. PEELING

  Przynajmniej raz w tygodniu warto zrobić łagodny peeling twarzy, aby usunąć martwe komórki naskórka. Produkty kosmetyczne będą się wtedy lepiej wchłaniać, a ich stosowanie przyniesie lepsze rezultaty. Gentle scrub ma podwójne działanie – jednocześnie delikatnie złuszcza oraz nawilża skórę.
  gentle scrub 3. TONIK

  Bardzo ważny, lecz często pomijany krok. Po każdym umyciu skóry należy użyć toniku, aby przywrócić skórze prawidłowe PH i przygotować ją na kolejny etap pielęgnacji.
  coming soon 4. SERUM

  Serum należy nanosić na suchą skórę. Jest to preparat bogaty w aktywne substancje ujędrniające i regenerujące naskórek. Posiada silniejsze działanie niż krem, wnika w głębsze warstwy skóry.
  restorative serum 5. KREM

  Zapewnia ochronę przed utratą wilgoci i cennych składników odżywczych, a także gwarantuje właściwą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
  light cream

Mamy nadzieję, że nasza lista ułatwi Wam codzienne rytuały piękna 🙂 Miłego oczyszczania!

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji